Nejčastější dotazy

Pokud nenajdete své odpovědi zde, tak jsme vám k dispozici na telefonu nebo e-mailu.

jolu@jolu.cz

+420 603 958 000

Musím se pro objednání zboží na JOLU registrovat?

K ničemu vás nenutíme – nakoupit lze samozřejmě také bez registrace.
Registrace na JOLU vám však přinese nejen pohodlí při příštím nákupu (nebudete totiž muset znovu zadávat své osobní údaje), budete si také moct ukládat všechno, co se vám bude líbit, do seznamu přání. V neposlední řadě se stanete členem našeho jedinečného věrnostního programu, který vám přinese velké množství dárků – pro více informací o našem věrnostním programu naleznete v sekci Věrnostní program.
Pro registraci stačí zadat jen váš email a heslo, nebo pro ještě rychlejší vytvoření účtu můžete zvolit registraci přes Facebook. Nemusíte se bát, JOLU nikdy nebude nic sdílet vaším jménem, tedy se na vaší Facebookové zdi žádné nechtěné informace nezobrazí.

Jak dlouho trvá vyřízení objednávky a kdy budu mít balíček doma?

Každou objednávku se snažíme vyřídit, co nejrychleji to jde. Většinou pro vaše vybrané zboží saháme do našich skladových polic několik desítek minut po přijetí objednávky a ihned jej s láskou balíme. Naše výrobky ovšem vyrábíme v malých šaržích a některé jen a jen přímo pro vás a v takovém případě je doba dodání v řádu dnů.
Také záleží na způsobu platby a čase vaší objednávky. Pokud si zboží objednáváte na dobírku, nebo ho platíte ihned online kartou a ještě dopoledne, tak je celkem jisté, že z našeho skladu odjede ještě ten den. Pokud platíte převodem z účtu na účet, zboží odešleme bezprostředně po tom, co se platba objeví na našem účtu. Taky můžete být typ člověka, který nakupuje zásadně v noci a v tomto případě vaši objednávku vyřídíme, hned jak dorazíme do práce.

Jak zjistím stav své objednávky?

O stavu vaší objednávky vás budeme informovat e-mailem, proto prosím dbejte na to, abyste jej zadali správně. Nikdo není neomylný a takový překlep v e-mailu nám může trochu zavařit. Ještě je tu však šance, jelikož potvrzení o přijetí a expedici objednávky rovněž zasíláme pomocí SMS. Pokud jste si objednali a nepřišel vám ani e-mail ani sms, zkontrolujte nejdřív, prosím, složku se spamem a pokud od nás nenajdete e-mail ani v ní, zavolejte nám prosím na 603 958 000 a nebo zamailujte na jolu@jolu.cz a vše spolu vyřešíme.

Zasíláte zboží i do zahraničí?

Ano. Zboží vám zašleme i do zahraničí. Na Slovensko vám balíček pošleme PPL kurýrem, stačí si tuto možnost vybrat při volbě dopravy v 2. kroku nákupního košíku. Pokud bydlíte někde úplně jinde, nezoufejte. Napište nám na objednavky@JOLU.cz a spolu něco vymyslíme.

Mohu objednávku po odeslání ještě upravit nebo stornovat?

Samozřejmě, že to jde. Pokud si například rozmyslíte, že byste chtěli do vaší objednávky ještě něco přidat, neprodleně nás prosím kontaktujte nejlépe telefonicky na číslo 603 958 000 nebo na e-mail jolu@jolu.cz a společně vše vyřešíme.
Pokud potřebujete zásilku stornovat, také nám prosím zavolejte nebo napište na jolu@jolu.cz. Po odeslání objednávky je však objednávka považována za závaznou, proto stornovat už nejde. Máte však stále právo na odstoupení od kupní smlouvy (tedy objednávky) do 14 dnů od převzetí zboží. Chcete-li tak učinit, pošlete nám zboží zpátky, neponičené v původním a originálním obalu. Adresu a pokyny najdete zde.

Má JOLU kamennou prodejnu?

JOLU zatím bohužel kamennou prodejnu nemá, což ale neznamená, že se to v blízké budoucnosti nemůže změnit

Nabízíte i dárkové poukazy?

Ano. Dárkové poukazy nabízíme v částkách 250, 500, 1 000, 2 000 a 5 000 Kč. Najdete je zde. Pokud máte zájem o dárkové poukazy pro firmu nebo v množství nad 15 ks, napište nám prosím na jolu@jolu.cz a my vám zašleme individuální nabídku.

Jak přesně funguje váš věrnostní program?

Milujeme náš věrnostní program a děláme vše pro to, abyste ho milovali také. Pokud se chcete dovědět více o tom, jak funguje, proč jsou kredity super, a jak dostat co nejvíc dárků, přečtěte si představení věrnostního programu. Pokud by pořád nebylo něco jasné, napište nám email, nebo na chat, nebo zavolejte, rádi vám vše vysvětlíme.