Náš příběh

JOLU – Jedinečný Obchod Lidského Umu

 • 1

  Kosmetiku vyrábíme z čistě přírodních surovin, neobsahuje žádnou chemii

 • 2

  100% vegetariánská (žádné živočišné složky z mrtvých zvířat)

 • 3

  Vyráběna s láskou v České republice

 • 4

  Malé šarže s důsledným zpracováním v bio kvalitě

Naše dovednost

Žijeme v hektické době a žijeme stále rychleji. Mnozí z nás se ani nestačí ohlédnout, zamyslet, prožít kouzlo nějakého okamžiku, mít radost z té krásy, která nás pořád ještě obklopuje a my jí nevnímáme. Jsou mezi námi ale stále ještě lidé, z jejichž života se neztratily kořeny, lidé, kteří navazují na tradice předchozích generací, sepětí s přírodou a také lidé žijící ve společenství, kde sdílení a předávání zkušeností je jakousi samozřejmostí.

Náš přístup

Věříme, že lidé od naší značky očekávají více, než jen nabídku produktů a služeb. Stejně jako ve svém reálném životě potřebují vztah naplněný porozuměním, vzájemnou důvěrou a respektem. Vstupme společně do světa krásy a čistoty, kterou s láskou a vůní vyrábíme pro vás. Naše společné myšlenky tvoří svět krásnější pro vás, pro vaše nejbližší, pro vaše okolí. Neceníme si ničeho více, než vaší spokojenosti.

Naše zkušenost

Zkušenosti, které budeme psát na náš web, nemají být návodem „co dělat když“, protože takové návody bohužel napsat nejde. Můžeme jen popsat, co nám pomáhá, při čem jsme si nabili nos a pokud to bude inspirací pro někoho v podobné situaci a pomůže to, má to smysl. … Když vám bude nejhůře, otočte se ke slunci a stíny budou padat za vás … Moc přítomného okamžiku je tu pro vás … Pojďme je společně prožít.

Náš bublinkový příběh …

Mé vyprávění o mýdlových bublinkách …

Něž začnu psát o svých voňavých bublinkách a našich voňavých produktech, je třeba hned na začátek uvést, co bylo podnětem této pro nás velké životní změny a proměny.

Jsme manželský pár původem pocházející z českého středohoří, už delší čas se zaobíráme přírodní kosmetikou a přírodními produkty. Došli jsme „cestou zpět ke kořenům“ k poznání, že ve většině produktů, které si můžeme pořídit v běžně dostupných drogeriích a supermarketech se nachází látky škodící lidskému zdraví a přírodě. Díky vlastním zkušenostem jsme se rozhodli, že si nechceme ničit své zdraví a dále devastovat naši přírodu. Vyrábíme si přírodní produkty z bylinek, rostlinných olejů, … ze surovin, které dobře známe. Velkou lásku k přírodě v nás vypěstovaly naše babičky. Babičky měly vždy perfektní přehled v bylinkách. Každá naše procházka lesem byla vždy novou etapou objevování a obdivování přírody a její krás, které nám nabízí. Babička nás také naučila jak se vyrábí mýdla – tedy, lze říct že ve výrobě mýdel máme jako rodina dlouholetou tradici.