Košík

Krémové deodoranty

Krémové deodoranty

Naše přírodní deodoranty jsou bez hliníku neobsahují barviva, konzervanty ani syntetická aromata. Přírodní deodorant vám nedokáže zcela zabránit pocení, což je ale pro váš organismus prospěšné. Pocením vylučujeme odpadní látky – toxiny a zbavujeme se přebytků vody. Pocení také pomáhá regulovat naši tělesnou teplotu. Přírodní deodorant sice nezabrání těmto přirozeným projevům pocení, ale dokáže zajistit, že za všech okolností budete vonět.

Krémový deodorant s meduňkou a citronem 30ml

135.00 

Krémový deodorant s osvěžující vůní meduňky a citronu ochrání pokožku podpaží před nevítaným zápachem a současně o ni pečuje a chrání ji před podrážděním.

Krémový deodorant s eukalyptem a olejem Ylang Ylang 30ml

135.00 

Krémový deodorant s osvěžující vůní eukalyptu a květinovou vůní Ylang Ylang ochrání pokožku podpaží před nevítaným zápachem a současně o ni pečuje a chrání ji před podrážděním.

Krémový deodorant s mátou a tea three 30ml

135.00 

Krémový deodorant s vůní máty a čajovníku ochrání pokožku podpaží před nevítaným zápachem a současně o ni pečuje a chrání ji před podrážděním.

Krémový deodorant s levandulí a tea three 30ml

135.00 

Krémový deodorant s vůní levandule a čajovníku ochrání pokožku podpaží před nevítaným zápachem a současně o ni pečuje a chrání ji před podrážděním.