Košík

Mýdla pro citlivou pokožku

Mýdla pro citlivou pokožku

Citlivou pleť má dnes mnoho lidí, což jistě souvisí s obtížnými podmínkami životního prostředí naší doby, a rovněž s duševním přetížením. Pokud tento typ pleti není dostatečně vyživován a opečováván, může vzniknout začarovaný kruh. Produkty na citlivou pleť by měli obsahovat velmi jemné nedráždivé suroviny, ale i suroviny které pomáhají citlivé pleti. To vše naše mýdla splňují.

Mýdlo – S šípkovým olejem – Šípková Růženka

90.00 

Velmi jemné šípkové mýdlo bude pokožka přijímat s díky po celý rok. Mýdlo voní krásně po kardamonu, který má afrodiziakální účinky. Je to vůně lásky a sexu.

Mýdlo – Aloe Vera

90.00 

Díky přírodním výtažkům mýdlo v jednom kroku pokožku myje a zároveň jí poskytuje péči. Bohatá krémová pěna odstraňuje veškeré nečistoty. Mýdlo můžete použít na pokožku celého těla.

Mýdlo – Vitamínová bomba – Vitamínové mýdlo

90.00 

Mýdlo je kombinací olejů, které obsahují nejvyšší možné množství všech vitamínů – olivový olej, kokosový olej, bambucké máslo, olej z pšeničných klíčků, olej z mrkvových semínek, avokádový olej, rakytníkový olej. K tomu obsahuje Beta karoten a esenciální olej Geránium. Je to taková vitamínová bomba.

Mýdlo – Mýdlo s růžovým jílem a kakaovým máslem

90.00 

Toto luxusní mýdlo je kombinací olivového, kokosového oleje, bambuckého a kakaového másla spolu s šípkovým olejem a růžovým jílem. Voní po citronu a růži. Kousky okvětních plátků růže, které mýdlo také obsahuje, působí jako jemný peeling.

Mýdlo – Broskvovo – Meruňkové mýdlo s bílým jílem

90.00 

Mýdlo krásně voní po čerstvých broskvích.

Unikátní, ručně vyrobené mýdlo na bázi blahodárných za studena lisovaných olejů nejvyšší kvality. Mýdlo je určeno pro každodenní ošetření celého těla. Nevysušuje a je potěšením nejen pro tělo, ale i mysl a duši. V kombinaci bílého jílu a meruňkového oleje je toto mýdlo stvořeno k jemné, ale dokonalé očistě celého těla.

Mýdlo – Medové pohlazení

90.00 

Přírodní mýdlo vyrobené ručně tradiční metodou za studena. Obsahuje bio včelí med spolu se žlutým přírodním včelím voskem. Obě suroviny nakupujeme od včelaře, který má svá včelstva v čisté krajině hor a lesů.

Mýdlo má jemně sladkou a květinovou vůni.

Mýdlo – Bylinkové mýdlo „Sedmero léčivých bylinek“

90.00 

Mýdlo je s obsahem bylinného výluhu sedmera bylin a jeho součástí je i olejový macerát z měsíčku lékařského, který se pro své hojivé a antiseptické účinky používá k ošetření suché pokožky.

Voní krásně po bylinkách.

Mýdlo – Olivové z panenského olivového oleje

90.00 

Ručně vyrobené mýdlo s použitím extra panenského olivového oleje.

Sada – Citlivá pleť

385.00 

Sada obsahuje 3 produkty a je určena převážně k ošetření citlivé pleti. Obsahuje produkty, které jsou maximálně šetrné k senzitivní pokožce.

Mýdlo – Heřmánkové

125.00 

Heřmánkové mýdlo velmi jemné k pokožce.

Mýdlo – Měsíčkové

90.00 

Mýdlo – Měsíčkové

90.00 

Měsíčkové mýdlo velmi jemné.

Mýdlo – Meruňkovo–Mandarinkové

90.00 

Mýdlo je vhodné k ošetření všech typů pleti, zejména však suché, jemné a citlivé až velmi citlivé.