Košík

Péče o tělo

Tělo ... zrcadlo duše

Naše pokožka není jen zrcadlem naší duše, ale symbolizuje také spojení vnitřního a vnějšího světa. Tenká kůže ukazuje naše emoce a reakce na různé situace mnohem zřetelněji, než je nám to možná někdy milé. V napjatých situacích zčervenáme, pukáme vzteky, můžeme vyletět z kůže nebo se cítíme dobře ve své kůži. Vše co do sebe vtiskneme se navenek kůže odrazí…

Cesta bdělosti

Obrazná spojení zřetelně ukazují, jak úzce je naše emocionální pohoda s naší pokožkou spojena. Kůže je hranicí a bránou zároveň. Někdy se cítíme vydáni napospas, reagujeme alergicky na vlivy prostředí a stres způsobuje rudé skvrny nebo nervózní svědění. Vnitřní klid nám dodá nejen uvolněnou mysl, ale prosákne k naší vnější kráse. Popsat naše pocity, emoce,… dokáže jen naše tělo. Dopřejme mu péči přírodní kosmetikou.

Zůstat ve spojení

Pokud žijeme v souladu se sebou samými i naším okolím, mnohé reakce a dokonce vrásky zmizí samy od sebe. Pleť bude rovnoměrná a krásně zářivá zevnitř. Naše pleť září směrem zevnitř ven, ukazuje, jak se cítíme nebo jak sami sebe vnímáme. Současně se samozřejmě může těžký kožní problém projevit i na naší mysli. To jasně vysvětluje proč je zdraví pokožky tak důležité.