Košík

Novinky

Mýdlová kytice – Velká

799.00 

Glycerinové mýdlo – květinová vůně

Mýdlová kytice – Malá

599.00 

Glycerinové mýdlo – květinová vůně

Mýdlová kytice – Dětská

399.00 

Glycerinové mýdlo – květinová vůně

Mýdlo – Letní květy

90.00 

Toto ojedinělé mýdlo obsahuje sušené květy léta – růži, levanduli, sedmikrásku a mateřídoušku. Má jemnou lila barvu protnutou růžovou a bílou a okouzlující vůni růže, levandule, ylang-ylang a geránia. Aby si užila krásu tohoto mýdla i pokožka, přidali jsme do něj kromě jemného kokosového a olivového oleje i vzácné ghanské bambucké máslo. Díky němu je toto jedinečné přírodní mýdlo s bohatou pěnou a překrásnou vůní malým zázrakem.

KOUPELOVÁ SŮL – Mango s citrusy

55.00 

Koupelová sůl s vůní manga s citrusy

Mýdlo – Makové – Maková panenka

90.00 

Makové mýdlo má antibakteriální účinky, pomáhá v boji proti celulitidě a zklidňuje podrážděnou pokožku. Maková zrníčka obsažená v mýdle Vám krásně prokrví pokožku a odstraní její odumřelé části. Jemná přírodní vůně máku. Bez parfemace vhodné i na citlivou pleť.

Mýdlo – Dýňové

90.00 

Jemné toaletní mýdlo pro dokonalou čistotu s exkluzivním dýňovým olejem. Skvělý i účinný čistící efekt vytváří z tohoto úžasného kousku mýdla malý zázrak přírody, který exklusivně pečuje o vaši pokožku i pleť.

Oblíbený balíček – Růžové potěšení

220.00 

Balíček obsahuje koupelovou sůl s vůní damašské růže 250 ml, tuhé mýdlo 90 g (různé druhy) a sáček s voňavými okvětními plátky růže – vhodný do koupele nebo jako potpourri do misky k dekoraci, které krásně provoní celý byt.